ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Приймальне відділення знаходиться 1-му поверсі 1-го корпусу лікарні.

Основні напрямки роботи приймального відділення:

  •  прийом та оформлення медичної документації планових хворих та хворих, яких доставляють бригади екстреної медичної допомоги;
  • надання в разі необхідності невідкладної медичної допомоги;
  • проведення в разі необхідності  санітарної обробки хворих;
  • проведення диференційної діагностики;
  • надання медичної допомоги хворим стаціонару в нічний час та вихідні і святкові дні.

Окрім того, в вихідні та святкові дні, лікарями приймального відділення проводиться амбулаторний прийом хворих, які звертаються за медичною допомогою самостійно. В разі необхідності організовуються консультації вузьких спеціалістів (невролога, окуліста, ЛОР, хірурга), які чергують по місту вдома.

Амбулаторна допомога надається лише гостро захворівши пацієнтам.

У відділенні на постійній основі працюють 2 лікаря-терапевта – Татянко В.І. та Висоцька Т.О., 3 лікаря-терапевта сумісники – ПавленкоН.В., Панченко О.І. і Кононенко О.М., а також – 7 медичних сестер та 8 молодших медичних сестер.

В 2016 році у приймальному відділенні був проведений капітальний ремонт і відділення набуло сучасного вигляду. Після ремонту відділення було оснащено новим необхідним інвентарем та сучасною діагностичною та лікувальною апаратурою.

У відділенні проводяться наступні діагностичні обстеження: ЕКГ, рентгенографія  та рентгеноскопія, гастродуоденоскопія, УЗД, клінічні лабораторні аналізи.