Благодійна організація

"Лікарняна каса Полтавщини"

Що таке Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини»?

Прикро про це говорити, але Україна має найвищі в Європі темпи скорочення кількості населення. Середня тривалість життя в Україні набагато нижча, ніж у решті країн Європи, значна частина чоловіків не доживає до пенсійного віку. Половина дорослого населення України страждає від одного або декількох хронічних захворювань.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» працює з вересня 2003 року на теренах Полтавщини. Членом ЛК можуть бути громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства, які досягли 18 років. Членство в ЛК має добровільний характер. За цей період організацією надано допомогу в понад 165 тисячах випадках звернень за допомогою при обстеженні та лікуванні в лікувальних закладах та амбулаторно. Сума допомоги становить понад 34 млн. грн., з яких 28 млн. грн. на лікарські засоби та лабораторні реактиви для обстеження та лікування членів організації, 6 млн. на медичне обладнання. В місті Кременчуці ця благодійна організація працює з квітня 2004 року. Першими в її ряди вступили медичні працівники нашого міста .

На сьогоднішній день помісячна оплата становить 50 гривень. За рік це 600 гривень. Що можна сьогодні придбати на 50 гривень – практично нічого! А якщо людина потрапляє до лікарні перед нею постає питання придбання лікарських засобів, виробів медичного призначення на які на сьогоднішній день держава не має можливості виділяти кошти в достатньому обсягові, тому хворий залишається сам на сам зі своєю хворобою. Щоб цього не трапилось необхідно завчасно подбати про своє майбутнє. 

Не потрібно перейматись тим, що ви не захворіли і ваші кошти витрачені марно. Ваш внесок допоміг врятувати життя іншій людині, яка цього потребувала, ви зробили добру справу.

З цього фонду виділяються лікарські засоби на лікування всіх гострих випадків, або загостренні хронічних. Це тоді, коли хвороба застає зненацька. Члени ЛК забезпечуються діагностичними методами дослідження, необхідними розхідними матеріалами, медикаментозними препаратами в поліклініках та стаціонарах. Процес лікування включає в себе тільки терапію основного захворювання та його ускладнень до 12 діб.